Patlamış Mısır Arabası Kiralama Ücretleri

Düzenlemek istediğiniz etkinliklerinizi ve organizasyonlarınızı çekici kılmak ve işletmenize daha çok müşteri çekebilmek adına son yıllarda arabası kiralamak veya kiralamak adeta moda haline geldi. Bu noktada her yaş grubuna hitap eden, oldukça sevilen ve kokusu ile kendine çeken mısır organizasyonların baş köşesinde yer alıyor. Maliyetinin düşük olması, küçük bir alana kurulabilmesi ve kiralanma aşamasında çok büyük işlemlerin olmaması sebebi ile birçok kişi organizasyonlarında bu stantları tercih ediyor. Özel tasarımlar, nostaljik bir hava, Osmanlı tarzı ya da daha eğlenceli bir dizayn ve kostümler ile sunulan mısır organizasyonlarda oldukça ilgi çekiyor.

Patlamış Mısır Dağıtımı

Tüm davetlilere sıcak ve ücretsiz şekilde dağıtım yapılırken özellikle fuar, dükkan açılışı gibi satış alanlarında satışı arttıran bir etken olarak karşımıza çıkıyor. kiralayarak dağıtım yapmak ticari alanlar harici 23 nisan kutlamaları, sünnet düğünleri ve doğum günü gibi tüm organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. Misafirlerinize Patlamış Mısır haricinde , Pamuk şeker , Osmanlı şerbeti v.b diğer tüm panayır lezzetleriyle hizmetinizdeyiz. Tecrübeli elemanlar bu noktada standı belirlenen alana yerleştiriyor ve belirtilen saat itibarı ile dağıtım işlemi gerçekleştiriliyor. Bu sayede hem etkinliğiniz canlanırken her yaş grubu tarafından ilgi gören mısır ve diğer lezzetlerimiz sayesinde hem doyurucu hem de eğlenceli bir organizasyon gerçekleşmiş oluyor.

Tekirdağ İkram Arabaları Kiralama Hizmetleri

MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0538 253 52 93

Bir önceki yazımız olan Patlamış mısır standı kiralama başlıklı makalemizde , İstanbul ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

PanayirTatlari.com administrator

Panayirtatlari.com - Stant Kiralama Hizmetleri - Pamuk Şeker - Osmanlı Macunu - Patlamış Mısır ve tüm ikram stantları kiralama servisi Stand Kiralama 0538 253 52 93

    Call Now ButtonTIKLA ARA
    × Whatsapp Destek Hattı