Panayirtatlari.com | Osmanlı Macunu | Pamuk Şeker | Patlamış Mısır ve Tüm panayır lezzetleri

Başlıca Hizmetlerimiz

Yıllardır organizasyon sektöründe Uygun Organizasyon olarak hizmet veren firmamız yeni markası olan Panayır Tatları ile hizmetinizde. Tüm organizasyonlarınızda stand kiralama hizmetlerimizle panayır tatlarımızı istediğiniz sayıda hijyenik olarak standında üretilerek özel kıyafetli personelimiz tarafından dağıtımı yapılır.

Pamuk Şeker

Panayır Tatları'ndan Pamuk Şeker hijyenik olarak üretilerek istediğiniz sayıda tüm organizasyonlarınızda dağıtımı yapılır.

Patlamış Mısır

Panayır Tatları'ndan Patlamış Mısır hijyenik olarak üretilerek istediğiniz sayıda tüm organizasyonlarınızda dağıtımı yapılır.

Bardakta Mısır

Panayır Tatları'ndan Bardakta Mısır hijyenik olarak üretilerek istediğiniz sayıda tüm organizasyonlarınızda dağıtımı yapılır.

Elma Şekeri

Panayır Tatları'ndan Elma Şekeri hijyenik olarak üretilerek istediğiniz sayıda tüm organizasyonlarınızda dağıtımı yapılır.

Osmanlı Şerbeti

Panayır Tatları'ndan Osmanlı Şerbeti hijyenik olarak üretilerek istediğiniz sayıda tüm organizasyonlarınızda dağıtımı yapılır.

Osmanlı Macunu

Panayır Tatları'ndan Osmanlı Macunu hijyenik olarak üretilerek istediğiniz sayıda tüm organizasyonlarınızda dağıtımı yapılır.

Müşteri Hizmetleri

Tüm organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz ; Stand Kiralama fiyatları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 size destek vermek için buradayız.

Diğer Hizmetlerimiz

Tekirdağ Pamuk Şekerci Kiralama

Başta İstanbul olmak üzere çevre illere İkram arabaları kiralama sektöründe geniş hizmet ağımız ve müşterilerimizden gelen  deste

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı demeden herkesin severek tükettiği patlamış mısır lezzeti organizasyonlar renk katmanın yanında ilgiy

Call Now ButtonTIKLA ARA